Ημερήσιο Πρόγραμμα

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
Aerobic
10.00
10.55
Body Tone
10.00
10.55
Pilates
10.00
10.50
Body Power
10.00
10.50
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Aerobic
11.00
11.50
Body Tone
11.00
11.50
Stretching
11.00
11.50
Body Power
11.00
11.50
11.30 - 12.00
12.30 - 13.00
Functional
12.30
13.30
13.00 - 13.30
17.30 - 18.00
Step Club
17.30
18.20
Aero Fitness
17.30
18.20
Step Club
17.30
18.20
Balletonic
17.30
18.20
AeroStep
17.30
18.20
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
Aerobic
18.30
19.20
Stretching
18.30
19.20
AeroStep
18.30
19.20
Pilates
18.30
19.20
Fit Fix
18.30
19.20
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
Cross Fit
19.30
20.20
Personal Fitness
19.30
20.20
Stretching
19.30
20.20
Body Power
19.30
20.20
Zumba
19.30
20.20
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
Pilates
20.30
21.20
Corpus TRX
20.30
21.20
Yoga
20.30
21.20
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
Total body
21.30
22.20
Kick Boxing
21.30
22.20
Kick Boxing
21.30
22.20
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • Aerobic
    10.00 - 10.55
  • Aerobic
    11.00 - 11.50
  • Step Club
    17.30 - 18.20
  • Aerobic
    18.30 - 19.20
  • Cross Fit
    19.30 - 20.20
  • Total body
    21.30 - 22.20

Τρίτη

  • Body Tone
    10.00 - 10.55
  • Body Tone
    11.00 - 11.50
  • Aero Fitness
    17.30 - 18.20
  • Stretching
    18.30 - 19.20
  • Personal Fitness
    19.30 - 20.20
  • Pilates
    20.30 - 21.20
  • Kick Boxing
    21.30 - 22.20

Τετάρτη

  • Stretching
    11.00 - 11.50
  • Step Club
    17.30 - 18.20
  • AeroStep
    18.30 - 19.20
  • Stretching
    19.30 - 20.20
  • Corpus TRX
    20.30 - 21.20

Πέμπτη

  • Pilates
    10.00 - 10.50
  • Balletonic
    17.30 - 18.20
  • Pilates
    18.30 - 19.20
  • Body Power
    19.30 - 20.20
  • Yoga
    20.30 - 21.20
  • Kick Boxing
    21.30 - 22.20

Παρασκευή

  • Body Power
    10.00 - 10.50
  • Body Power
    11.00 - 11.50
  • AeroStep
    17.30 - 18.20
  • Fit Fix
    18.30 - 19.20
  • Zumba
    19.30 - 20.20

Σάββατο

  • Functional
    12.30 - 13.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
Aerobic
10.00
10.55
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Aerobic
11.00
11.50
11.30 - 12.00
18.30 - 19.00
Aerobic
18.30
19.20
19.00 - 19.30

Δευτέρα

  • Aerobic
    10.00 - 10.55
  • Aerobic
    11.00 - 11.50
  • Aerobic
    18.30 - 19.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.30 - 18.00
Step Club
17.30
18.20
Step Club
17.30
18.20
18.00 - 18.30

Δευτέρα

  • Step Club
    17.30 - 18.20

Τετάρτη

  • Step Club
    17.30 - 18.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.30 - 20.00
Cross Fit
19.30
20.20
20.00 - 20.30

Δευτέρα

  • Cross Fit
    19.30 - 20.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.30 - 22.00
Total body
21.30
22.20
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • Total body
    21.30 - 22.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.30 - 20.00
Personal Fitness
19.30
20.20
20.00 - 20.30

Τρίτη

  • Personal Fitness
    19.30 - 20.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
Stretching
11.00
11.50
11.30 - 12.00
18.30 - 19.00
Stretching
18.30
19.20
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
Stretching
19.30
20.20
20.00 - 20.30

Τρίτη

  • Stretching
    18.30 - 19.20

Τετάρτη

  • Stretching
    11.00 - 11.50
  • Stretching
    19.30 - 20.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.30 - 22.00
Kick Boxing
21.30
22.20
Kick Boxing
21.30
22.20
22.00 - 22.30

Τρίτη

  • Kick Boxing
    21.30 - 22.20

Πέμπτη

  • Kick Boxing
    21.30 - 22.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
Body Power
10.00
10.50
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Body Power
11.00
11.50
11.30 - 12.00
19.30 - 20.00
Body Power
19.30
20.20
20.00 - 20.30

Πέμπτη

  • Body Power
    19.30 - 20.20

Παρασκευή

  • Body Power
    10.00 - 10.50
  • Body Power
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.30 - 18.00
AeroStep
17.30
18.20
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
AeroStep
18.30
19.20
19.00 - 19.30

Τετάρτη

  • AeroStep
    18.30 - 19.20

Παρασκευή

  • AeroStep
    17.30 - 18.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
Body Tone
10.00
10.55
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Body Tone
11.00
11.50
11.30 - 12.00

Τρίτη

  • Body Tone
    10.00 - 10.55
  • Body Tone
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.30 - 20.00
Zumba
19.30
20.20
20.00 - 20.30

Παρασκευή

  • Zumba
    19.30 - 20.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.30 - 19.00
Fit Fix
18.30
19.20
19.00 - 19.30

Παρασκευή

  • Fit Fix
    18.30 - 19.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.30 - 13.00
Functional
12.30
13.30
13.00 - 13.30

Σάββατο

  • Functional
    12.30 - 13.30

Επικοινωνία

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να έρθετε σε επαφή μαζί μας.

  • Corpus Fittness Club
  • 210 29 29 338
  • Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Ιαλέμου 48 & Σιτάκης
    A. Πατήσια 111 42, Λαμπρινή
    (Πλησίων Πλ. Παπαδιαμάντη)

Ώρες λειτουργίας

  • ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 08.30 - 23.00
  • ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 - 19.00
  • ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 - 17.00

Corpus Social

Βρείτε μας στα Social Media